Deprecated: ltrim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/premium/classes/redirect/redirect-util.php on line 114 GoPro Hero 9 Karşılaştırma Videoları - Son Teknoloji Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/inc/class-wpseo-image-utils.php on line 160 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122
GoPro Hero 9 Karşılaştırma Videoları
2818

GoPro Hero 9 Karşılaştırma Videoları

GoPro Hero 9 birkaç gün önce piyasaya sürüldü, işte satın alma kararınızı vermenize yardımcı olmak için sahip olduğumuz en iyi GoPro Hero 9 karşılaştırma videoları ndan bazılarnı sizler için derledik. GoPro Hero 9, Hero 8, MAX, DJI Osmo Action ve Insta360 ONE R’a bir arada göz atalım.

GoPro, bu haftanın başlarında çift ekran, 20 MP sensör, 5k 30 fps video ve daha büyük bir pil içeren en yeni aksiyon kamerası Hero 9 Black’i piyasaya sürdü. Hero 9, HyperSmooth 3.0 ve ufuk hizalandırma özelliği getiriyor, böylece bir daha asla çarpık ufka sahip olmayacaksınız.

Karşılaştırmalar

Abe Kislevitz‘in bu videosu Hero 9’daki yeni HyperSmooth 3.0 ve ufuk hizalama özelliklerini gösteriyor. Videodan, bu özelliklerin ikisi birlikte açıldığında çekimlerinizin her zaman sabit ve ufuk seviyesinde olacağını görebiliyoruz. Bu, artık bir şey yaparken kamera seviyesini takma veya düz tutma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir. Hero 9’un sihrini uygulamak için kırpması gerektiğinden görüş alanının bir kısmını kaybedersiniz, ancak görüş alanınızın 155 derece olmasını sağlayan MAX lens modunu seçebilirsiniz. GoPro Hero 9 karşılaştırma videolarında bu şekilde tüm popüler kameraları görmek gerçekten güzel.

DC Rainmaker, her türlü senaryoda sadece karşılaştırma görüntülerinden oluşan 23 dakikalık bir videoyla kendini bir kez daha aştı. Hero 9’u belirli bir nedenle satın almak istiyorsanız, aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın. Video, Hero 9’u Hero 8, Insta360 One R 1″ ve DJI OSMO Action ile dağ bisikleti sürerken, yürürken, araba kullanırken, gece binerken ve daha fazla karşılaştırmalar içeriyor. Bu videoda zaman çizelgesi mevcut böylece ne istediğinizi görebilirsiniz.

GoPro Hero 9 karşılaştırma videoları nda aradığınız Hero 7 ve Hero 8’e kıyasla Hero 9’un ne kadar daha büyük ve daha ağır olduğunu görmek ise MicBergsma ‘nın videosunda görebilirsiniz. GoPro’nun her nesli ile daha yüksek çözünürlükleri işlemek için giderek daha büyük hale geldiklerini görebilirsiniz. Hero 9, daha büyük pil, yeni ekran ve çıkarılabilir lens ile eski nesillere oranla biraz daha büyüdü.

MicBergsma, konu düşük ışıklı video olduğunda Hero 9 ile Hero 8 ve Hero 7’yi karşılaştıran başka bir YouTube videosu yayınladı. Video boyunca hem Hero 9 hem de Hero 8 benzer görüntüler üretiyor, ancak Hero 9, çok düşük ışık koşullarında renkleri daha iyi göstererek daha iyi performans gösteriyor.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Yükleniyor...