GoPro Hero 9 Black Teknik özellikleri sızdı,%41 daha büyük pil, 20 MP 5K 30 fps
525

GoPro Hero 9 Black Teknik özellikleri sızdı,%41 daha büyük pil, 20 MP 5K 30 fps

Çeşitli sızıntıların ardından nihayet GoPro Hero 9 Black teknik özelliklerine sahibiz ve çıkacak en son model aksiyon kamerasının 5K 30 fps video ve HyperSmooth 3.0 özelliğinin yanı sıra 20 MP sensörle geleceğini doğruladık. Son sızıntı bize ayrıca GoPro’nun yeni çevre dostu ambalajını gösteriyor.

Özellikler

Tabii ki Hero 9 Black, alışılan arka dokunmatik ekranın yanında kolay kadrajlama ve vlog tarzı kayıt için yepyeni ön ekrana sahip olacak. GoPro, yeni TimeWarp 3.0 ve kutudan çıkar çıkmaz web kamerası modu ile gelecek. Ayrıca kameradan 1080p’de canlı yayın yapabileceksiniz.

GoPro Hero 9 Black, GoPro Hero 8 Black’de bulunan mevcut 1220mAh pilden neredeyse %41 daha büyük olan 1720mAh’lik bir bataryaya sahip olacak. Umarım bu, pil ömründe bir artış anlamına gelir, ancak bu geliştirmenin muhtemel sebebi üzerinde bulunan 20 MP kapasiteli sensör olduğunu söylemek zor olmayacaktır. Pilleri şarj etmek için ek bir şarj cihazı satın alınabilecek ve hızlı şarj özelliğine sahip olduğu söylenmekte.

Yeni Kutu Dizaynı

Sızan kutu fotoğraflarına baktığımızda, GoPro‘nun mağazadayken GoPro kamerasını göstermek için kullanılan normal karton ve şeffaf plastik kutusundan kurtulduğunu görebiliriz. GoPro Hero 9 için yeni ambalaj, koruma olarak ikiye katlanan sert bir kılıf ve kullanmadığınız zamanlarda kameranızı güvende tutabileceğiniz bir yer gibi görünüyor. GoPro’nun kullanıcılara paranın karşılığını daha fazla verirken aşırı ambalajı azalttığını görmek harika.

GoPro’nun bir batarya, bağlantı vidası, yapışkanlı montaj, standart toka montajı, USB-C kablosu ve taşıma çantasının kendisiyle birlikte geldiğini de görmekteyiz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Yükleniyor...