Deprecated: ltrim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/premium/classes/redirect/redirect-util.php on line 114 GoPro Hero 10 Sızdırıldı - Son Teknoloji Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/inc/class-wpseo-image-utils.php on line 160 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122 Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/customers/webs/sontech/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema.php on line 122
GoPro Hero 10 Sızdırıldı
573

GoPro Hero 10 Sızdırıldı

GoPro Hero 10 modeli kullanıcılar tarafından uzun süredir beklenmekteydi. Winfuture.de sitesinde ortaya çıkan sızıntı fotoğrafları ve yeni GoPro Hero 10 özellikleri kullanıcıların heyecanlarını biraz daha yükseltti diyebiliriz.

Bilindiği gibi GoPro her sene Eylül veya Ekim aylarında yeni modellerinin tanıtımını yapmaktaydı. Bu sene de bu geleneği bozmayacaklar gibi görünüyor.

İşte yeni modelin özellikleri

Yeni GoPro Hero 10 modeli yeni işlemci GP2 ile geliyor. Uzun zamandan beri – hatta GoPro 6’dan beri kullanılan GP1 işlemcisi yerine daha az güç tüketimine sahip olacağını düşündüğümüz GP2 işlemcisi geliştirilmiş ve yeni modelde yerini almış.

  • 5.3k video çekimi 60fps (vs 30fps Hero9)
  • 4K video çekimi 120fps (vs 60fps Hero9)
  • 2.7k video çekimi 240fps (vs 120fps Hero9)
  • 23mp fotoğraf (vs 20mp Hero9)
  • Yeni HyperSmooth 4.0 stabilization (vs Hypersmooth 3.0)
  • TimeWarp 3.0, Hero 9 ile tek aynı kalan özelliği bu gibi görünüyor.

Bunun dışında cihazın formu Hero 9 ile birebir aynı görünüyor. Ön renkli ekran ve çıkartılabilir lens kapağı korunmuş. Bunun yanında önde ve yanda yer alan GoPro yazısı gri renk yerine mavi ile yazılmış.

Eklentiler

Hero 9 ile formu aynı olduğundan bütün aksesuarları kullanılabilecek.

Çıkış tarihi ve fiyatı

Eylül sonu – Ekim başı gibi piyasada olması beklenen GoPro Hero 10 modeli yine Amerika’da 450 dolar fiyat seviyesi ile bekleniyor. GoPro üyeliği ile 350 dolar olarak alınması da beklenmekte.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...